Uitnodiging bewonersavond over veiligheid

Dit nieuwsbericht is verlopen.
19 september 2023, 08.49 uur

De gemeente vindt het belangrijk dat Lansingerland veilig is voor iedereen die hier woont, werkt en recreëert. Om dat mogelijk te maken, heeft de gemeente een Integraal Veiligheidsbeleid. Hierin staat wat we nastreven op het gebied van veiligheid. Op dit moment werken we aan het nieuwe beleid voor 2024-2027 en daar hebben we uw hulp bij nodig!

Bewonersavond

Eerder dit jaar hebben we een veiligheidsanalyse uitgevoerd. We hebben professionals geïnterviewd en enquêtes uitgezet onder een groep inwoners. Aan de hand daarvan hebben we vier prioriteiten vastgesteld voor de komende jaren.

Naast de veiligheidsanalyse gaan we ook graag met u in gesprek. Volgende week, op dinsdag 26 september, organiseren we een bewonersavond. Tijdens deze bijeenkomst delen we de resultaten van de analyse en kunt u ons laten wat u belangrijk vindt met betrekking tot veiligheid. Uw mening is belangrijk voor ons!

We zouden onder andere graag van u willen weten:

  • Zijn er specifieke zorgen die u heeft, die we misschien niet hebben opgemerkt?
  • Heeft u ideeën voor specifieke acties of initiatieven die we kunnen doen om onze gemeente veiliger te maken?
  • Kent u voorbeelden van veiligheidsinitiatieven of acties in onze gemeente die al goed werken?
  • Heeft u ergens anders voorbeelden gezien van veiligheidsinitiatieven die we in Lansingerland zouden kunnen proberen?

Waar en wanneer

Datum: Dinsdag 26 september
Tijd: 19.30 – 21.00 uur (inloop 19.15 uur)
Locatie: Gemeentehuis, in de trouwzaal

Aanmelden

Aanmelden is verplicht en kan via veiligheid@lansingerland.nl.

Meer nieuws

Koningsdag 2024 in Lansingerland

Uitnodiging voor de 4 mei herdenkingen